chakradance-favicon-gold

Nejbližší akce

chakradance-favicon-gold

Nejbližší akce

chakradance-favicon-gold

Nejbližší akce

21. července 2024

Přijďte na Festival zdraví pod hvězdami do Záhlinic. Potkáte mě na workshopech Chakradance v neděli. Ochutnejte jedinečný prožitek s prozkoumáním a harmonizací svých energetických center (čaker) skrze tanec, hudbu a barvy. Těším se na společné chvíle plné radosti, relaxace a propojení se svým vnitřním já. Jste srdečně vítáni.

11:30 – 16:00

27. července 2024

Prociťte SVOBODU s celodenním programem Chakradance ve všech oblastech svého života – fyzicky, emocionálně, mentálně a duchovně. Čeká vás spontánní tanec, hluboká relaxace a kreativní vyjádření skrze kresbu. Krok za krokem vás provedu cestou k tomu, abyste se stali nejplnější, nejživější a nejbarevnější verzí SEBE, abyste mohli žít život, který jste žít určeni.

9:00 – 19:00

Kapacita: omezena

Připravujeme

Těšte se na transformační zážitek Chakradance, který vám pomůže obnovit rovnováhu a celistvost ve vašem životě. Akce bude probíhat online a můžete ji sledovat z pohodlí vašeho domova.  Připravte se na:
  Řízené vizualizace a meditace
  Intuitivní tanec a spontánní kreslení
  Objevování nových prožitků.

Již brzy

online program

30. srpna 2024

Ochutnávka Chakradance

Ukázková lekce Chakradance. Tato ochutnávka z cyklu SVOBODA je ideální příležitostí k seznámení se s Chakradance, jež otevírá naše vědomí ve více rovinách, emocionálně, mentálně i duchovně. Jestliže jste připraveni přijímat život, který je naplňující, radostný, vášnivý a hojný ve všech směrech, naše workshopy pomáhají podporovat tento záměr.

od 19:00

Kapacita: Naplněna

Připravujeme

Práce s Chakradance je natolik krásná, že by byla škoda nepředávat ji i dětem. Děti mladšího školního věku vedu k pochopení vlastních emocí, jejich zdravému projevování a také jak se zklidnit a relaxovat. Hravou formou, vyprávěním pohádkového příběhu, krátkých meditací a spontánního kreslení společně otevíráme prostor kreativitě a představivosti.

Září 2024

Kapacita: Omezena

11. - 13. října 2024

Zvu vás na víkendový transformační pobyt s programem SVOBODA. Pokud jste dosud váhali, nyní máte šanci zažít Chakradance ve své plné síle. Krok za krokem vás provedu cestou intenzivního prožitku a transformace. Spontánní tanec, hluboká relaxace, meditace a kreativní vyjádření skrze kresbu, to vše na místě plném inspirace, energie a duchovní síly.

Pátek od 17:00

Kapacita: 10 účastníků

REFERENCE:

REFERENCE:

REFERENCE: