Chakradance workshop na harmonizaci srdeční čakry podpořen květnovým úplňkem

Zúčastnit se

„Láska a soucit jsou nutností, nikoli luxusem. Bez nich lidstvo nemůže přežít.“ Dalajláma

Připojte se k nám na jedinečný Chakradance TM workshop zaměřený na srdeční čakru. Na této transformační cestě se ponoříme do hloubky našeho srdce a objevíme sílu lásky a soucitu. soucitu. Skrze pohyb, hudbu a meditaci otevřeme své srdce, abychom uzdravili minulost, přijali současnost a otevřeli se budoucnosti plné lásky a radosti. Připojte se k nám a zažijte harmonii a vyváženost v rámci svého srdce a celého bytí.

Místo:

DK Akord, Náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava Zábřeh

Kapacita:

Kapacita: 10 účastníků

Termín a čas:

25 května
14:00
„V Chakradance nacházím cestu k sobě – nejen prostřednictvím tance a hudby, ale i skrze propojení se svými energetickými centry. Každý pohyb, každý rytmus mě vede k hlubšímu poznání mého vlastního já a k harmonii s vesmírem.“

Co nás čeká:

– Otevírací / uvolňující meditace, která nás dostane do TADY a TEĎ
– Informace o Chakradance TM a čakrách
– Krásná pohybová meditace se světlem
– Spontánní tanec na aktivaci všech 7 čaker
– Mandala art po tanci na 7 čaker
– Úplňková pohybová meditace
– Spontánní tanec na srdeční čakru
– Mandala art po tanci na srdeční čakru
– Sdílení v bezpečném prostředí
– Závěrečná meditace

CO JE CHAKRADANCE™?

Je to cesta, na které potkáváme unikátní spojení světa tance, hudby, energie a spirituality otevírající dveře k transformaci a duševnímu rozvoji. Objevte sílu a magii této jedinečné techniky.

Je to laskavá, jemná transformační taneční terapie, která uvolňuje zablokovanou energii v těle a otvírá nám dveře k plného potenciálu života a prožívání sebe sama.

Co spolu zažijeme / co zharmonizujeme?

1. Kořenová čakra (Muladhara): přináší nám pocit stability, bezpečí
2. Sakrální čakra (Svadhishthana): ovlivňuje naši kreativitu, sexualitu a emocionální rovnováhu
3. Solar plexus (Manipura): souvisí s naší sebeúctou, sebedůvěrou a vnitřní silou
4. Srdeční čakra (Anahata): ovlivňuje naše schopnosti lásky, soucitu a vztahů
5. Krční čakra (Anahata): je spojena s komunikací, sebevyjádřením a autenticitou
6. Třetí oko (Ajna): ovlivňuje naši intuici, představivost a moudrost
7. Korunní čakra (Sahasrara): je spojena s duchovním spojením, transcendencí a jednotou

Kromě aktivace všech 7 čaker zaměříme svou pozornost na Anahatu, naši srdeční čakru. Tato čakra je zdrojem lásky a soucitu.

Když je naše srdeční čakra vyvážená, dokážeme svůj život žít s otevřeným srdcem. Jsme ke svému okolí láskyplní a štědří. Nalézáme svou přirozenou empatii a soucit k našim bližním a také k sobě samým. Zacházíme s každým životem i s naší planetou s respektem.

Záměrem tohoto workshopu je jemně se začít zbavovat bolesti v našich srdcích, abychom mohli otevřít cestu k čisté lásce. Proto je tak důležité, abychom začali otevírat svá srdce. Tento workshop je rituálem pro hojení ran v našich srdcích.

Jak workshop probíhá:

Tančíme se zavřenýma očima v přítmí. To nám pomáhá dostat se hlouběji do našeho nitra – světa pocitů, emocí, vzpomínek, představivosti. Pracujeme s vedenou imaginací a archetypálními symboly, abychom se propojili s vibrací energie každé čakry.

U Chakradance TM nezáleží na tom, jak vypadáte, ani jak se pohybujete. Je to váš vlastní volný, spontánní pohyb k sebevyjádření. Nejsou zde žádné dané kroky ani způsob tance.

Chakradance TM nás vybízí, abychom tančili pro vlastní sebepoznání. Někdo jej vnímá jako
zábavné a energetické cvičení s hudbou či jako vzácnou příležitost dopřát si skutečnou svobodu sebevyjádření. Většina lidí ho miluje, protože poskytuje útočiště k osvobození se od stresujícího každodenního života a nalezení cesty ke svému duchovnímu probuzení.

Důležité je, že každý účastník má prostor pro individuální prožitky a objevení sebe sama v bezpečném a podporujícím prostředí.