Intenzivní celodenní lekce Chakradance™

Intenzivní celodenní lekce Chakradance™

Intenzivní celodenní lekce Chakradance™

 „Nastal čas přepsat vaše spirituální DNA způsobem, který je tak hmatatelný a hluboký, že štěstí a opravdová svoboda v životě nemohou než následovat. 

Prociťte SVOBODU s celodenním programem Chakradance ve všech oblastech svého života – fyzicky, emocionálně, mentálně a duchovně. Čeká vás spontánní tanec, hluboká relaxace a kreativní vyjádření skrze kresbu. Krok za krokem vás provedu cestou k tomu, abyste se stali nejplnější, nejživější a nejbarevnější verzí SEBE, abyste mohli žít život, který jste žít určeni.

JEDINEČNÁ LETNÍ PŘÍLEŽITOST!
Pokud jste dosud váhali, nyní máte šanci zažít Chakradance ve speciální letní nabídce:
extra zvýhodněná cena
kompletní program Chakradance SVOBODA
provázení v malé skupince účastníků
jednodenní intenzivní prožitek
příjemné prostředí DK Akord

Místo:

DK Akord,
Náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava Zábřeh

Datum:

27. 7. 2024

Čas:

9:00 – 19:00

Místo:

DK Akord,
Náměstí SNP 1, 700 30 Ostrava Zábřeh

Datum:

27. 7. 2024

Čas:

9:00 – 19:00

Pohyb je jedním z nejsilnějších způsobů, jak probudit energii uvnitř vás, posunout ji, uvolnit ji a překročit vše, co jste si kdy mysleli, že je pro vás možné.
Rozšíříte svou pozitivitu, produktivitu a možnosti ve svém životě.“

Představte si, že...

  • Zažíváte tak hluboký prožitek, až probouzí kouzlo založené na sebelásce a spojení se svým srdcem a svou pravdou, jež dřímá uvnitř vás samotných.
  • Pocity vyčerpání a ztracenosti jsou transformovány k plnému uvědomění sebe sama, k bytosti radostné, vášnivé a milující život.
  • Jemně a bezpečně uvolňujete potlačené emoce a traumata, abyste žili život, který chcete.
  • Opouštíte nefunkční vztahy, nastavujetete si silné hranice a přitahujete si do života nové přátele, partnery a kolegy, kteří více obohacují váš život.
  • Uvolněním všeho, co vám již neslouží, probouzíte svou vnitřní sílu a vědomí, jež vytváří spojení s vaší pravou a jedinečnou podstatou.
  • Díky přijetí sebe sama a své duše zvyšujete svou vibraci a otevíráte se tak své hluboké intuici a pravdě.

CO JE CHAKRADANCE™?

Je to cesta, na které potkáváme unikátní spojení světa tance, hudby, energie a spirituality otevírající dveře k transformaci a duševnímu rozvoji. Objevte sílu a magii této jedinečné techniky.

Je to laskavá, jemná transformační taneční terapie, která uvolňuje zablokovanou energii v těle a otvírá nám dveře k plného potenciálu života a prožívání sebe sama.

Jak workshop probíhá?

Tančíme se zavřenýma očima v příjemném přítmí. To nám pomáhá dostat se hlouběji do našeho nitra – světa pocitů, emocí, vzpomínek, představivosti. Pracujeme s vedenou imaginací a archetypálními symboly, abychom se propojili s vibrací energie každé čakry.

U Chakradance nezáleží na tom, jak vypadáte, ani jak se pohybujete. Je to váš vlastní volný, spontánní pohyb k sebevyjádření. Nejsou zde žádné dané kroky ani způsob tance.

Chakradance nás vybízí, abychom tančili pro vlastní sebepoznání. Někdo jej vnímá jako zábavné a energetické cvičení s hudbou či jako vzácnou příležitost dopřát si skutečnou svobodu sebevyjádření. Většina lidí ho miluje, protože poskytuje útočiště k osvobození se od stresujícího každodenního života a nalezení cesty ke svému duchovnímu probuzení.  

Je pro mě důležité vytvářet pro účastníky prostor k individuálním prožitkům a objevení sebe sama v bezpečném a podporujícím prostředí.

Co nás čeká?

ÚVODNÍ AKTIVAČNÍ MEDITACE
Tento posvátný tanec skrze všech sedm čaker aktivuje proces transformace a poodhalí nám, ve kterých čakrách se cítíme nejlépe a které mohou potřebovat harmonizaci.


KOŘENOVÁ ČAKRA
Tanec kořenové čakry probouzí naše základní instinkty a životní energii. Pomůže nám znovuobjevit divokost a živočišnost v nás samých a prohloubí naše spojení se Zemí. Podpoří v nás pocit bezpečí a jistoty.


SAKRÁLNÍ ČAKRA

Tanec sakrální čakry posiluje propojení s naší ženskou energií (bez ohledu na naše pohlaví). Probouzí naši tvořivost, vnitřní vášeň a otevírá nás k plnějšímu prožívání potěšení, radosti a smyslnosti v našich životech.


SOLAR PLEXUS ČAKRA
Při tanci solar plexus čakry v sobě aktivujeme vnitřní mužskou energii (bez ohledu na naše pohlaví). Tato ohnivá energie prostupuje naším tancem a podporuje odvahu, sebevědomí a vnitřní sílu. Napomáhá nám uvolnit vše, co nám již neslouží.


SRDEČNÍ ČAKRA
Tanec srdeční čakry nás otevírá lásce, laskavosti a soucitu k sobě i ostatním. Pomáhá zacelit šrámy na srdci a rozproudí vyzařování čisté lásky a radosti do svého života, do svých vztahů a do celého světa.


KRČNÍ ČAKRA
Tento mantrický tanec krční čakry odemyká naši jedinečnou kreativitu a otevírá bránu komunikace. Přináší pravdivé a autentické vyjádření sebe sama a příležitost žít svůj život v harmonii.


ČAKRA TŘETÍHO OKA
Tanec čakry třetího oka nás vede cestou vizí, vhledů a vyššího vedení. Zvyšuje naše vnímání a poskytne vám vhled do toho, jak zvládat obtížné situace nebo změny, které je žádoucí v životě udělat.


KORUNNÍ ČAKRA
Tanec korunní čakry nás otevírá přijímání univerzální lásky, milosti a moudrosti. Sám tanec se stává modlitbou, probouzí pocit posvátnosti, vděčnosti a splynutí.

UZAVÍRACÍ RITUÁL
Tento závěrečný tanec přináší pocit celistvosti, umocní propojení se všemi našimi čakrami. Meditace a tanec odhaluje bytost, kterou jste v celé své kráse. Procítíte svobodu sebe sama a svého života.

Praktické informace:

Místo konání:
DK Akord, nám. SNP 1, Ostrava – Zábřeh

Datum:
27. 7. 2024

Časový harmonogram:

9:00 – začátek programu

(prosím, dostavte se 10 minut před začátkem)
12:00 – 13:00 – přestávka na oběd
(strava není v ceně programu)
19:00 – ukončení programu

Co sebou:
Drobnou svačinu, pohodlné oblečení, ženy ideálně volné šaty nebo dlouhou sukni, muži volnější kalhoty a tričko, dobré rozpoložení.

Občerstvení: Voda, káva k dispozici zdarma.
Oběd je možný v sousední restauraci.

Cena: 3 490 Kč – při koupi do 23.7.2024
Cena: 3 990 Kč – při koupi od 24.7.2024

Kdo vás bude workshopem provázet?

Jsem Karolína. Mé vnitřní proměny jsou jako pramen hvězdné řeky, která svým proudem inspiruje ostatní. Jako strážkyně rovnováhy a harmonie přináším nové poznání a způsoby tvoření, spojené s paradigmatem nové doby založeného na božské rovnováze.

Inspiruji druhé a motivace osvětluje jejich i mou cestu. Ve své tvořivosti propojuji práci s barvami, hudbou, hlasem, krystaly, přírodou a posvátnou geometrií.

Provázím ženy i muže a vedu je cestou tvoření, hravosti, radosti, rovnováhy, harmonie, lásky, úcty k přírodě a uvědomění.

Nejčastější otázky:

Ženy i muže ve věku od 18 let bez ohledu na úroveň dovedností v tanci a malování.

Ano, určitě. ChakradanceTM nemá žádné kontraindikace.

Ano, tuto inovativní pohybovou taneční terapii, která je dnes zapsána v Mezinárodním institutu pro doplňkové terapie (International Institute for Complementary Therapists), vytvořila před 25 lety australská jungiánská psychoterapeutka Natalie Southgate.

REFERENCE:

REFERENCE:

REFERENCE: